Bilgiler

Hukuki Şartname

SİTE KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK HAKLARI

Bu site, WordPress Yirmi Onaltı teması ile yapılandırılmış olup Uluslararası Taner Yelkenci Hukuk ve Devlet Teorisi Sempozyumu tarafından işletilmektedir. Sitenin içerdiği tüm malzemeler tamamen ya da kısmen, Uluslararası Taner Yelkenci Hukuk ve Devlet Teorisi Sempozyumu ve başka kaynaklardan sağlanmakta olup uluslararası telif hakları ve fikri sınai mülkiyet yasaları ile korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz.

Uluslararası Taner Yelkenci Hukuk ve Devlet Teorisi Sempozyumu logosu ile sayfa ve konu bağlantılarının Uluslararası Taner Yelkenci Hukuk ve Devlet Teorisi Sempozyumu internet sitesi dışındaki internet sitelerinde kullanımı  Uluslararası Taner Yelkenci Hukuk ve Devlet Teorisi Sempozyumu‘nun iznine bağlıdır.

Yazar Hakkında

Hukuk ve Devlet Teorisi Sempozyumu